Gelin makyajı nasıl olmalı?

Doğru makyajın püf noktaları:
Makyaj çeşitleri düğünün yapılacağı yere göre farklılık gösterir. Yüz şeklinize göre tercih edeceğinizi makyaj modeli sizi bambaşka biri olacak yansıtacaktır.
 
Oval yüz şekli
En şanslı yüz tiplerindendir. Birçok rengi ve modeli kolayca taşıyabilirsiniz. Köşe efekti yaratan detaylar bu yüz şekline en ideal olanıdır. . Kontör tekniğini aydınlatıcıyı ağırlıklı kullanarak uygulamalısınız.
 
Kare yüz şekli
Eğer kare alnınız, elmacık kemikleriniz geniş, kare çene yapınız varsa yüz hatlarınıza fondöten kullanmanız bu hatlarınızın üzerini örter.  Koyu renk ruj ve oje yine tamamlayıcı detaylar olacaktır.
 
Dikdörtgen Yüz Şekli İçin Gelin Makyajı
Eğer yüzünün uzunluğu eninden genişse ve köşeli yüz hatların varsa dikdörtgen yüz tipine sahip bir gelin adayısın demektir. Öncelikle çok sert bir görünüme sahip olduğunu söylemeliyiz. Bu nedenle amacımız yüzünü yumuşak, kısa ve oval göstermek olmalı.
Konusunda uzman güzellik merkezlerinin yer alacağı İDEV Kocaeli’nde buluşuyor. 21-25 Mart’ta evlilik hazırlığı yapan çiftler aradıkları her şeyi İDEV 2018’de (Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı-Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarı-Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı) buluyor.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN