Gelin saçı nasıl olmalı?

Kuaför seçimi en önemli unsurların başında gelir.  Kuaförünüzü seçtikten varsa saç aksesuarlarınızı ve duvağınızı da yanınızda götürüp aksesuarlarınıza göre saç modelinizi belirleyin. Hatta mümkünse gelinliğinizin ve kullanacağınız takının bir fotoğrafını da gösterebilirsiniz.  Gelinliğinizi kuaförde giyebileceğinizi de göz önünde bulundurup kuaför ve berber seçimini yapmalısınız.  Planladığınız süreden 1 saat önce kuaför salonunda olmanız size süre kazandıracaktır. Saç modelinize karar vermeden, gelinliğinizi, düğünün yapılacağı ortam ve hatta düğün konseptini de göz önünde bulundurun. Bir kır düğünü için açık saçlarda minik çiçekler çok daha hoş dururken, balo salonu için topuz bir model ve ışıltılı bir taç çok güzel olacaktır. Ayrıca düğünün yapılacağı yerin iklim koşulları da seçiminizi etkileyecektir.
 
  • Saçlarınızı düğün gününüz için en iyi hale getirin. Bunun için 6 ila 8 hafta öncesinden düzenli olarak bakım yaptırmaya başlayın.
  • •Düğüne kadar fön bile olsa saçınıza zarar verecek şeyler yapmaktan kaçının. •Her ihtimale karşı, acil durum çantanıza bolca firkete, saçınızda kullandığınız aksesuarlardan, tarak, sprey ve saç parlatıcı koymayı unutmayın.
 
Birbirinden  kaliteli ve prestijli güzellik uzmanları, 2018 gelin saçı modellerini İDEV’de sergiliyor. 21-25 Mart’ta evlilik hazırlığı yapan çiftler  aradıkları her şeyi İDEV 2018’de (Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı-Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarı-Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı) buluyor.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN