İdeal Ev Nasıl olmalı?

Evlilik öncesinde satın ya da kiralamak istediğiniz ev, yaşantınızı doğrudan etkileyecektir. Örneğin sosyal donatısı olan, spor merkezini içinde barındıran bir daire daha kaliteli bir yaşam sunacaktır.
Diğer taraftan 2+1 daire seçeneği yeni evli çiftler için en ideal ev modelidir. Çocuk sahibi olmadan önce 3 odalı bir ev size gayet yeterli olacaktır. Öte yandan 2+1 daire tipinin dekorasyonu da 3+1 daireye kıyasla daha ekonomik olacaktır.
Amerikan tipi olarak bilinen açık mutfak konseptine sahip olan daire modelleri her geçen gün artarken, ağırlıklı olarak bağımsız mutfağı olan daire seçenekleri çiftler tarafından daha yoğun tercih ediliyor.  Kapalı mutfağa sahip bir evde mutfağınızdaki dağınıklık pek göze çarpmayacaktır.  Mutfakta yapacağınız yemek kokusu da salondan hissedilmeyecektir.
Eğer çift olarak çalışmayı planladıysanız, ısı pay ölçerli konut projelerini tercih etmelisiniz. Böylece ısınma maliyetinizi düşürmüş olursunuz. Yine ev güvenliği için tüm gün dışarıda olduğunuzu hesaba kattığınızda, güvenliği olan sitelerden daire tercih etmelisiniz.
Birbirinden iddialı ve prestijli konut projeleri TÜYAP çatısı altında buluşuyor.  İDEV Fuarı Kocaeli’nde 4. Kez kapılarını aralıyor. 21-25 Mart’ta evlilik hazırlığı yapan çiftler aradıkları evi İDEV 2018’de (Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı-Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarı-Doğu Marmara Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı) buluyor.
  
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN