Kocaeli'nin Ev Şöleni Sona Erdi


Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri ile hazırlanan  İDEV 2018- Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarları, 21-25 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş Genel Müdürü Cihat ALAGÖZ; Ev almak ve evini yenilemek isteyen, yeni evliler ve evliliğe gün sayan çiftlerimizi bir araya getiren fuarlarımızı 48.300 kişi ziyaret etti.
21 Mart Çarşamba günü Kocaeli Valisi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı                          M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla görkemli bir açılışa ev sahipliği yapan İDEV 2018- Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarları 25 Mart Pazar günü sona erdi.Kocaeli başta olmak üzere çevre illerden gelen on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen Fuarlarda, evlenecekler, evini yenileyecekler ve ev almak isteyenlerin avantajlı fiyatlardan faydalanarak yapmış olduğu alışverişler ve anlaşmalar  bölge ekonomisine can verdi.
Katılımcılar Fuarda Memnun Ayrıldı
 
Gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, düğün salonları, fotoğraf stüdyoları, mobilyacılar, ev tekstil firmaları, takıcılar, kuyumcular, konut ve otomobil firmaları gibi birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren katılımcılar fuardan  memnun ayrıldı.
 
Kazandıran Yarışmalara ve Defilelere Ev sahipliği Yaptı
Fuarın ilk günü katılımcı firmalarımızın kreasyonlarının sergilendiği ‘WEDDİNG SHOW 2018’ defilesinin yanı sıra ünlü oyuncu ve sunucu Ufuk ÖZKAN’nın sunumu ile fuarın 4. Günü gerçekleşen ‘Çiftler Yarışıyor’ yarışmasında üç çiftimiz birbirinden değerli hediyeler kazandı. Ayrıca Youtuber Oğuzhan Uğur stand-up show, kına gösterileri, dans şovlar gibi birbirinden keyifli etkinlikler fuar kapsamında ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşattı.

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN